Pilates Eğitmenleri RM Beden Atölyesi - Ataşehir Pilates ve Yoga Stüdyosu
 

RM Yoga & Pilates Eğitmenleri

Alanında Uzman Yoga, Streching, EMS ve Pilates Eğitmenleri

Reyhan Mengi

Pilates, Yoga ve Fonksiyonel Egzersiz Antrenörü

Reyhan MENGİ

1983 İstanbul doğumlu olan Reyhan Mengi Spor yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 16 yaşından itibaren hayatını egzersizle iç içe geçirmiştir.

 

Basi Pilates Pma kapsamlı eğitmen yetiştirme programınımı bitirmiş, Basi Mentor Eğitmenidir. Uluslararası Pilates federasyonu tüm sertifika programlarını başarı ile tamamlamıştır.  Türkiye Fitness ve Vücut Geliştirme Federasyonu 1. kademe, Türkiye Atletizm Federasyonu 1. kademe, Türkiye His Federasyonu 1. kademe Yoga ve Türkiye Cimnastik Federasyonu 2. kademe Pilates antrenörüdür. Ayrıca, hamilelik, çocuk pilates ve yoga eğitimleri, Anatomi, Fizyoloji, omurga rahatsızlıkları (skolyoz, fibromiyalji, bel ağrıları ve bel fıtığı, Osteoporoz) ile ilgili spesifik eğitimler almış, beslenme ve kilo kontrolü ile ilgili seminerlere, Running akademide marathon ve yarı marathona hazırlık eğitimine katılmış, Emrah Sirkecioglu’ndan fonksiyonel egzersiz eğitimi almıştır.

 

Etkin insan Enstitü’sünde Alper Bayraktar’dan 200 saatlik uluslararası yoga eğitmenliği sertifika programı Cihangir Yoga 200 saat Yoga Eğitmenliği Sertifika Programı ve ayrıca Vivekanda Yoga Üniversitesi’nin Türkiye temsilcisi olan İstanbul yoga merkezinde Ayça Gürelman’dan 250 saatlik Uluslararası Yoga Alliance onaylı Eğitmenlik eğitimlerini almıştır. Reiki 1 uygulayıcısıdır.

Eğitmenimiz IRONMAN 2016 Gloria Turkey’de finisher olmuş bir triathlettir.

Zeynep Ülker

Pilates ve Fonksiyonel Egzersiz Antrenörü

Zeynep ÜLKER

Atletizm ile başladığı spor kariyerine tenis oynayarak devam eden Zeynep Ülker, Atletizm Federasyonu lisanslı koşucu ve Türkiye Tenis Federasyonu I-KORT Lisanslı oyuncusudur.

Fitnessturk The Pilates Coach Ulusarlarası Reformer Level 1-2, Stretching, Pregnancy Pilates, Anatomi-Biyomekanik ve Postür Analizi, Matwork Level 1-2, Eğitmenlik – İletişim Becerileri eğitimleri, Uluslararası Pilates Federasyonu Omurga Rahatsızlıkları, Matwork Level 1-2, Reformer Level 1-2 eğitimleri almıştır.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Latin Dansları Salsa, Chaca Chaca, Bachata, Merenge, Reggatone, Rhumba Eğitmenliği eğitimleri almıştır.

Şu an RM Pilates Yoga Akademi’de Pilates ve Fonksiyonel Egzersiz Dersleri vermektedir.

Olcay AYDINLI

Pilates ve Fonksiyonel Egzersiz Antrenörü

Olcay AYDINLI

1978 İzmit doğumlu olan Olcay Aydınlı, yıllarca spor amaçlı yaptığı Fitness ve Pilates dallarında eğitmen olmaya karar vermiştir.
Fitnessturk The Pilates Coach Uluslarlarası Matwork Level 1-2, Reformer Level 1-2, Pregnancy Pilates, Anatomi-Biyomekanik ve Postür Analizi, Stretching, Barrel, Chair, Spine Corrector, Cadillac, Tower, Fonksiyonel Direnç Egzersizleri ve PT Uygulamaları Level 1- 2, Grup – Bireysel Fitness Fonksiyonel ve Metabolik Antremanlar, Eğitmenlik – İletişim Becerileri,  Egzersiz Programlarına Yönelik Sağlıklı ve Etkili Beslenme Teknikleri, Core Egzersizlerinde Anatomi, Biyomekanik ve Teknikler, Squat Egzersizlerinde Anatomi, Biyomekanik ve Teknikler, Hipertrofi Antreman Planlaması, Standing Pilates Level-1, Aerodance Kareogrofi Workshop, İşletmelerde Kurulum Öncesi ve Sonrası Prosesler Workshop ve Fonksiyonel Egzersizlerde Düzeltici Parametreler eğitimleri almıştır.

Fitnessturk The Pilates Coach ‘ta Operasyon Asistanı ve Sosyal Medya Yöneticisi olarak görev yapmakta olan Olcay RM Yoga & Pilates Academy’de de Grup Matwork, Reformer ve Fonksiyonel Egzersiz dersleri vermektedir.

Fitnessturk The Pilates Coach ‘ta Operasyon Asistanı olarak görev yapmakta olan Olcay  RM Yoga & Pilates Academy’de de Grup Matwork, Reformer ve Fonksiyonel Egzersiz dersleri vermektedir.

Senem EMİR GÜNTER

Yoga Antrenörü

Senem EMİR GÜNTER

1988 Bursa Doğumlu olan Senem Emir Günter Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümündenden mezun olmuştur. 2014 yılından bu yana yoga ile ilgilenmektedir. 2017 yılında Deniz Bağan’la Temel Yoga Uzmanlığını, hemen akabinde 2018-2019 yıllarında Gökçe Akyıldız ile Çocuk Yogası Uzmanlığı ve Genç Yogası Uzmanlığını, Selmin İnce ile Hamak Yogası Uzmanlığını, 2020 itibariyle Çağ Rical Gürle’yle 300 saatlik İleri Seviye Yoga Uzmanlığını tamamlamıştır. Eğitimleri sırasında yoga wheel ile tanışan Senem, bu uygulamayı derinleştirerek atölyeler düzenlemeye başlamıştır.

Meditasyon üzerine çeşitli atölyelere katılmasının ardından mandalanın içine alan bir enerjisi olduğunu ve meditatif yanını keşfetmiştir ve bunun üzerine çeşitli atölyeler düzenlemektedir. Aynı zamanda şifa enerjisini biraz daha aktif kullanabilmek adına Reiki uyumlaması almıştır.

Çeşitli stüdyolarda halen dersleri ve atölyeleri devam etmektedir.

Neslihan AYDINLAR

Yoga Antrenörü

Neslihan AYDINLAR

RM Beden Atölyesi Eğitimleri için Eğitimlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.